ام دی اف(MDF) چیست؟

ام دی اف یا MDF مخفف عبارت Medium Density Fibreboard به معنی «تخته فیبر با تراکم متوسط» است که نوعی فرآورده چوبی میباشد و کاربرد آن در وسایلی مانند کمد ، تخت ، و بطور کلی سرویس خواب و کابینت آشپزخانه میباشد.

 

 

   برند انزو به طور خاص مربوط به سیستم آشپزخانه بوده و فعالیتش در عرصه طراحی، تولید و اجرای کابینت آشپزخانه، میز و صندلی و درب تمام چوب میباشد. سیستم آشپزخانه انزو به نوآوری های موفق و طراحی با کیفیت بالا در زمینه محصولات آشپزخانه فعالیت و شهرت دارد.

کابینت ام دی اف با روکش هایگلاس

 

کابینت  هایگلاس سطحی براق و شیشه مانند دارد و جلوه‌ای خاص به وجود می‌آورد. از آن جایی که سطح براق این کابینت‌ها، نور را منعکس کرده و کاملا صیقلی است؛ لقب High Gloss را باید به راستی برازنده آن‌ها بدانیم.

بدون شک آشپزخانه بايد فضايي داشته باشد که هم زيبا باشد و هم چيدمان وسايل آن به گونه ای باشد كه شخص در آن احساس آرامش و امنیت كند. احتمالا دقت کرده اید که كابينت ها نقش عمده اي در فضای داخلی آشپزخانه هر خانه ايفا مي كنند.

در انتخاب کابینت های های گلاس مهمترین بحثی که وجود دارد بحث رنگ است زیرا رنگ ها تأثیر بسیار زیادی بر آشپزخانه دارند به خصوص اگر کابینت شما های گلاس باشد که براق است و بیشتر به چشم می آید .